Αερομοντελιστής
Απρίλιος 26, 2018, 20:27:00 μμ *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Νέα: Για κατέβασμα μοντέλων από την σχεδιοθήκη μας απαιτείται όνομα και κωδικό, το όνομα είναι hlsat και ο κωδικός coolvagmakis.
For downloading models from our library required username and password, username is hlsat and password coolvagmakis.

Αρχική   Φόρουμ   Βοήθεια Ημερολόγιο Σύνδεση Εγγραφή   *
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 26, 2018, 20:27:00 μμ

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Choose Language

Τελευταίες 15 φωνές:
Απρίλιος 08, 2018, 04:06:18 πμ
Χριστός Ανέστη!!!
Μάρτιος 26, 2018, 21:52:55 μμ
xamogelo
μέλη
Σύνολο μελών: 3757
Τελευταίο: Fugtust
Στατιστικά
Σύνολο μηνυμάτων: 142278
Σύνολο θεμάτων: 4916
Σε σύνδεση σήμερα: 144
Σε σύνδεση έως τώρα: 724
(Οκτώβριος 19, 2014, 13:10:22 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 115
Συνολικά: 118
Τελευταία Θέματα
από Markhelis
[Σήμερα στις 17:36:24]

από tsiou
[Απρίλιος 25, 2018, 09:50:39 πμ]

από Markhelis
[Απρίλιος 25, 2018, 01:03:39 πμ]

[Απρίλιος 24, 2018, 10:37:35 πμ]

από jony b
[Απρίλιος 23, 2018, 17:39:29 μμ]

από f450m lite
[Απρίλιος 23, 2018, 15:10:27 μμ]

[Απρίλιος 23, 2018, 08:59:25 πμ]

από makis
[Απρίλιος 22, 2018, 03:19:21 πμ]

[Απρίλιος 22, 2018, 02:04:03 πμ]

από CrazyPilot
[Απρίλιος 21, 2018, 20:10:08 μμ]
Στύλ Εμφάνισης

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κλεινει το Φορουμ. γιατι?  (Αναγνώστηκε 2276 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
cosmic
Πλήρες μέλος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #45 στις: Απρίλιος 14, 2018, 11:02:33 πμ »

Οκ εγω τα ειχα διαβασει τα προηγούμενα και ξερω τι ζητουσα. Οπως και να εχει συγνωμη αν σας εφερα σε δυσκολη θεση να απαντησετε τις ανοησιες μου!

Αποσυρω το οποιο ενδιαφερον εδειξα επισης για να μην δημιουργω προβληματα και εντυπωσεις!

Αν προχωρησετε και βγαλετε ακρη, ενημερωστε με να δωσω ενα ποσον για να το κρατησετε, αλλιως ολο και καπου αλλου μπορεί και να βρεθούμε
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 14, 2018, 15:35:29 μμ από cosmic » Καταγράφηκε

White Tower Fpv Team
ioannispar
Aeromodeller Hero Member

Αν δεν πάθεις..., δεν θα μάθεις!!!

« Απάντηση #46 στις: Απρίλιος 14, 2018, 11:51:09 πμ »

το ξαναλέω οτι πρέπει να βρεθεί κάποιος φίλος να πάρει το server στο όνομα του, δεν υπάρχει διάθεση και κανένα ενδιαφέρων απο την ιδρυτική ομάδα εκτός του Μάκη και εμένα, (δεν είναι στο όνομα μας ο σερβερ)

Γιαννη νομιζω πως αναφερθηκε και εδειξε φιλος σε προηγουμενο μυνημα για να το παρει στο ονομα του.
Καταγράφηκε

ioannispar
Aeromodeller Hero Member

« Απάντηση #47 στις: Απρίλιος 14, 2018, 11:55:46 πμ »

Αν αρχισουμε να τσακωνομαστε και για αυτο, τοτε δεν υπαρχει λογος να υφισταται το φορουμ. Απο εμας που ειμαστε απλα μελη υπαρχει η διαθεση να βοηθησουμε οπως διαβασαμ ολοι. Να παρακαλεσω λοιπον τους Κυριους διαχειρηστες να ενημερωσουν με οτι χρειαζεται και να μιλησουν καθαρα για τα οποια προβληματα ωστε να βρεθει καποια λυση. Δεν κακολογω κανεναν αλλα αν θελουμε μπορουμε να τα καταφερουμε ολοι μαζι.
Καταγράφηκε

Jek
Γενικός συντονιστής
Aeromodeller Hero Member

Γιάννης Καραβερβέρης

« Απάντηση #48 στις: Απρίλιος 14, 2018, 15:05:43 μμ »

το ξαναλέω οτι πρέπει να βρεθεί κάποιος φίλος να πάρει το server στο όνομα του, δεν υπάρχει διάθεση και κανένα ενδιαφέρων απο την ιδρυτική ομάδα εκτός του Μάκη και εμένα, (δεν είναι στο όνομα μας ο σερβερ)

Γιαννη νομιζω πως αναφερθηκε και εδειξε φιλος σε προηγουμενο μυνημα για να το παρει στο ονομα του.

Γιάννη μου ειπα στο φίλο να επικοινωνήσει με τα δύο ατομα που πρέπει, απο εκει και πέρα δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο, βλέπεις ακόμα και τώρα που μένουν περίπου 10 ημέρες για να ''πεσουμε'' πόση αδιαφορία.....
Καταγράφηκε

δεν είμαι φονιάς δεν είμαι ληστής είμαι ......aeromodelistis.gr
makis
Διαχειριστής
Aeromodeller Hero Member

markopoulos makis

« Απάντηση #49 στις: Απρίλιος 14, 2018, 15:52:22 μμ »

λοιπον επειδη εχω paypal οποιος μπορει και θελει στελνει εμαιλ και το ποσο που θελει να βαλει και εγω του στελνω μεσω λογαριασμου μου μηνυμα που να ζηταει το ποσο που θελει να βαλει και το περναω εδω για να φαινετε τι δινει ο καθενας, αν δεν μαζευτει το ποσο θα ακυρωσω τις κινησεις για να επιστραφουν τα λεφτα.

Οσοι συμβαλουν θα ειναι πλεον και μεσα στην ομαδα που διαχειριζεται το φορουμ, απο εκει και περα κανονιζουμε ποιος θα διαχειριζεται το φορουμ.
αν θελει κανεις αλλος να το αναλαβει ας γραψει.
Καταγράφηκε

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Το aeromodelistis.gr προκαλεί εξάρτηση...  xamogelo
hlsat
< Συντονιστής >
Aeromodeller Hero Member

Ηλιας Ευθυμιοπουλος Ξανθη Ηλεκτρονικος

« Απάντηση #50 στις: Απρίλιος 14, 2018, 19:36:02 μμ »

λοιπον επειδη εχω paypal οποιος μπορει και θελει στελνει εμαιλ και το ποσο που θελει να βαλει και εγω του στελνω μεσω λογαριασμου μου μηνυμα που να ζηταει το ποσο που θελει να βαλει και το περναω εδω για να φαινετε τι δινει ο καθενας, αν δεν μαζευτει το ποσο θα ακυρωσω τις κινησεις για να επιστραφουν τα λεφτα.

Οσοι συμβαλουν θα ειναι πλεον και μεσα στην ομαδα που διαχειριζεται το φορουμ, απο εκει και περα κανονιζουμε ποιος θα διαχειριζεται το φορουμ.

To paypal Mακη δεν νομιζω οτι συμφαιρει γιατι παρακρατα περιπου το 35% για αυτο. Δηλαδη σε ενα ποσο 10 ευρω το καθαρο ειναι 6,5.
Το καλυτερο ειναι ενας λογαριασμος τραπεζας για συντομια η ταχυδρομικη επιταγη αλλα αργα ερχεται.
Καταγράφηκε

Δεν ξερω να κανω Hover δεν ξερω να κανω Knife αλλα ξερω να μαστορευω σχεδια να κτιζω μοντελα και να σκαλιζω ηλεκτρονικα.
Ε ρε κεφια που εχω σημερα.
makis
Διαχειριστής
Aeromodeller Hero Member

markopoulos makis

« Απάντηση #51 στις: Απρίλιος 14, 2018, 21:58:00 μμ »

To paypal Mακη δεν νομιζω οτι συμφαιρει γιατι παρακρατα περιπου το 35% για αυτο. Δηλαδη σε ενα ποσο 10 ευρω το καθαρο ειναι 6,5.
Το καλυτερο ειναι ενας λογαριασμος τραπεζας για συντομια η ταχυδρομικη επιταγη αλλα αργα ερχεται.
πληρωμη δεχεται απο καρτα visa, diners (δεν θελω να μπλεκομαι με τραπεζα) και paypal
Συνολο 188 ευρω
1.  DIMITRIS PAP - 50 euro
Καταγράφηκε

ammo77
Νέο μέλος
*

« Απάντηση #52 στις: Απρίλιος 15, 2018, 01:35:11 πμ »

Χαιρετίζω την παρέα, είμαι ένα μέλος με πολύ μικρή συμμετοχή στις συζητήσεις και την καθημερινότητα του φόρουμ αλλά ως αερομοντελιστης δεν δέχομαι να πετιούνται όλα αυτά που γράφονται εδώ μέσα για ένα χρηματικό ποσό που θα μπορούσε να καλυφθεί με την συνδρομή έστω κι ένας ευρώ από όλους όσους συμμετέχουν στο φόρουμ. Δεν θα μιλήσω για τους επαγγελματίες του χώρου που επωφελούνται μέσω προβολής του σάϊτ!
Δεν ασχολούμαι με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης 'συστηματικά' μου αρέσει να ασχολούμαι με το χόμπι αυτό και από εδώ μέσα παίρνω πολλά από αυτά που βλέπω!
Όπως και από άλλο σαιτ που συμμετέχω με τα άλλο πάθος μου, τις μηχανές! Κι εκεί είχαμε παρόμοια προβλήματα αλλά τέλος καλό όλα καλά πρυτάνευσαι η λογική, εύχομαι το ίδιο κι εδώ!
Πραγματικά αν οι άνθρωποι που έχουν ποστάρει αμέτρητες φορές δεν ενδιαφέρονται, τι ναπω.... Εύχομαι όλα να παν καλά και να συνεχίσουμε να έχουμε αυτή την 'πηγή' γνώσεων, το σημείο επικοινωνίας, για πολλά χρόνια ακόμα....

Αν κάποιοι έχουν 'κουραστεί' μπορούν να αποχωρήσουν και να παραχωρήσουν την θέση τους αφήνοντας στην άκρη τα πείσματα, τις διαφωνίες μεταξύ μελών, τις προσωπικές αντιπαραθέσεις και ας κοιτάξουν το γενικό συμφέρον του μοντελισμού!

Εύχομαι καλή συνέχεια!

Φράντζαλης Αντώνης
Καταγράφηκε

Belt-CP
T-rex clone 450
Turnigy 9x
ioannispar
Aeromodeller Hero Member

« Απάντηση #53 στις: Απρίλιος 15, 2018, 03:28:40 πμ »

Χαιρετίζω την παρέα, είμαι ένα μέλος με πολύ μικρή συμμετοχή στις συζητήσεις και την καθημερινότητα του φόρουμ αλλά ως αερομοντελιστης δεν δέχομαι να πετιούνται όλα αυτά που γράφονται εδώ μέσα για ένα χρηματικό ποσό που θα μπορούσε να καλυφθεί με την συνδρομή έστω κι ένας ευρώ από όλους όσους συμμετέχουν στο φόρουμ. Δεν θα μιλήσω για τους επαγγελματίες του χώρου που επωφελούνται μέσω προβολής του σάϊτ!
Δεν ασχολούμαι με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης 'συστηματικά' μου αρέσει να ασχολούμαι με το χόμπι αυτό και από εδώ μέσα παίρνω πολλά από αυτά που βλέπω!
Όπως και από άλλο σαιτ που συμμετέχω με τα άλλο πάθος μου, τις μηχανές! Κι εκεί είχαμε παρόμοια προβλήματα αλλά τέλος καλό όλα καλά πρυτάνευσαι η λογική, εύχομαι το ίδιο κι εδώ!
Πραγματικά αν οι άνθρωποι που έχουν ποστάρει αμέτρητες φορές δεν ενδιαφέρονται, τι ναπω.... Εύχομαι όλα να παν καλά και να συνεχίσουμε να έχουμε αυτή την 'πηγή' γνώσεων, το σημείο επικοινωνίας, για πολλά χρόνια ακόμα....

Αν κάποιοι έχουν 'κουραστεί' μπορούν να αποχωρήσουν και να παραχωρήσουν την θέση τους αφήνοντας στην άκρη τα πείσματα, τις διαφωνίες μεταξύ μελών, τις προσωπικές αντιπαραθέσεις και ας κοιτάξουν το γενικό συμφέρον του μοντελισμού!

Εύχομαι καλή συνέχεια!

Φράντζαλης Αντώνης

+1000 ναι
Καταγράφηκε

ammo77
Νέο μέλος
*

« Απάντηση #54 στις: Απρίλιος 15, 2018, 08:51:23 πμ »

Θα ήθελα τέλος να προτείνω στους διαχειριστές αντί για 'ταφόπλακα' στην αρχική σελίδα, ας υπάρχει παράπεμψη στο θέμα αυτό για όσους ενδιαφέρονται να προσφέρουν κάτι για την συνδρομή του σάϊτ. Νομίζω πως πολλοί θα ήθελαν να συνδράμουν.
Δεν είναι έρανος αλλά απλό ενδιαφέρον!!!

Καλημέρα
Καταγράφηκε

Belt-CP
T-rex clone 450
Turnigy 9x
CrazyPilot
Aeromodeller

www.fpvcrew.gr

« Απάντηση #55 στις: Απρίλιος 15, 2018, 10:45:48 πμ »

Εύχομαι καλή συνέχεια!

Φράντζαλης Αντώνης

+1000 ναι

ναιPALAMAKIA
Καταγράφηκε

INFORMATION IS POWER!!!!
Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!!!
KNOWLEDGE IS POWER !!!!

www.fpvcrew.gr
makis
Διαχειριστής
Aeromodeller Hero Member

markopoulos makis

« Απάντηση #56 στις: Απρίλιος 16, 2018, 20:07:44 μμ »

πληρωμη δεχεται απο καρτα visa, diners (δεν θελω να μπλεκομαι με τραπεζα) και paypal
Συνολο 188 ευρω
οπου το δουλευω το paypal δεν κανει τετοιες κρατησεις (αλλωστε και η τραπεζα θα ζητησει προμηθεια)
2. ioannispar - 25 euro
3. Markhelis  - 30 euro
4. ammo77 - 20 euro
5 εγω makis - 20 euro  πληρωμενο
6. Ounkas - 20 euro πληρωμενο
ΥΠΟΛΟΙΠΟ 25 με 30 euro αν βαλουμε και οποιες κρατησεις.

λογαριασμο εχω μονο εθνικη τραπεζα (μισθοδοσιας) 188/639820-07 Μαρκοπουλος Σεραφειμ για οποιον νιμιζει οτι ειναι ευκολοτερο ( αυτο αναφερεται μονο στους παραπανω κανεις αλλος δεν βαζει λεφτα χωρις πρωτα να καταχωρηθει εδω το ποσο )
Καταγράφηκε

CrazyPilot
Aeromodeller

www.fpvcrew.gr

« Απάντηση #57 στις: Απρίλιος 16, 2018, 20:17:18 μμ »

Βαζω και εγω €20
Καταγράφηκε

INFORMATION IS POWER!!!!
Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΗ!!!
KNOWLEDGE IS POWER !!!!

www.fpvcrew.gr
cosmic
Πλήρες μέλος

« Απάντηση #58 στις: Απρίλιος 17, 2018, 14:42:34 μμ »

Παρακαλώ ενα update κι αν χρειαστει να βαλω κι εγω μεσω τράπεζας ομως - paypal δεν μπορω
Καταγράφηκε

White Tower Fpv Team
stelakos78
Νέο μέλος
*

« Απάντηση #59 στις: Απρίλιος 17, 2018, 15:51:59 μμ »

Παρακαλώ ενα update κι αν χρειαστει να βαλω κι εγω μεσω τράπεζας ομως - paypal δεν μπορω

Επίσης και από μένα. 10-20€ αν δεν καλυφθεί το ποσο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: